ПРО НАС

ЄДРПОУ 03293741
Ліцензія № 05/1110-М від 11.10.2018р.

КНП “Міська стоматологічна поліклініка № 6” Харківської міської ради це комунальне некомерційне підприємство, яке підпорядковане Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради.

КНП “Міська стоматологічна поліклініка № 6” Харківської міської ради діє на території міста Харкова, надає стоматологічну допомогу усім мешканцям Московського району, а також громадянам, які проживають в інших районах міста та за його межами.

Поліклініка має:

  • першу акредитаційну категорію (акредитаційний сертифікат МОЗ України від 27.04.2018 року серія МЗ № 001602);
  • ліцензію на медичну практику (ліцензія МОЗ України від 11.10.2018 року № 05/1110-М);

У своїй діяльності КНП “Міська стоматологічна поліклініка № 6” Харківської міської ради керується Конституцією і законами України, постановами Верховної Ради України, декретами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, нормативними актами Президента України, нормативними та методичними документами Міністерства охорони здоров’я України, рішеннями Харківської міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями Харківського міського голови, наказами Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради.

КНП “Міська стоматологічна поліклініка № 6” Харківської міської ради є базою інтернатури по всіх профілях стоматології, базою практики студентів та лікарів-інтернів Харківського національного медичного університету, Харківської медичної академії післядипломної освіти та медичного коледжу.

Поліклініка розрахована на 222 відвідування у зміну.

Колектив поліклініки нараховує 118 працівників: 59 лікарів, з них 9 лікарів-стоматологів вищої кваліфікаційної категорії та 27 лікарів-стоматологів першої кваліфікаційної категорії, та 29 працівників середнього медичного персоналу.

Поліклініка укомплектована сучасним медичним обладнанням, що відповідає високим стандартам і дозволяє фахівцям застосовувати нові методи лікування. Тут створені необхідні умови, як для роботи лікарів, так і для перебування пацієнтів.

КНП "Міська стоматологічна поліклініка № 6" ХМР

stoma6@ukr.net